Secret Altın İğne Radyofrekans Uygulaması

Deri yüzeyini sıkılaştırarak kollajen yapımını tetikler ve elastik özelliği artırarak yüzde gergin bir etki yaratır. Gözenekleri sıkılaştırır, kılcal damarları yok eder, lekeleri ortadan kaldırır ve kadife gibi pürüzsüz bir cilt oluşturur. Akne skarlarını iyileştirir.

Gözaltı torbalarını düzeltir cildi sıkılaştırır. Ameliyatsız göz çevresi gençleştirmesi ve estetiği yapar.

Morarma ve kanama yapmaz. Bu nedenle normal yaşama ara vermek zorunda kalmazsınız.

Mikro iğneler saniyeler içerisinde cilde girip çıkar. Bu esnada radyo frekans enerjisi vererek deriyi sıkılaştırır ve germe etkisi yapar.

25 iğneli kartuşta iğne boyunca RF etkisi olup toplam enerjiyi hedeflenen bölgeye istenilen güçte verir ve cilt yüzeyine doğru yaklaştıkça enerjiyi kontrollü bir şekilde düşürür. Bu akıllı teknoloji sayesinde sadece hedef nokta değil, iğnenin geçtiği tüm katmanlara RF enerjisi verilmiş olur. Cilt yüzeyine hasar vermeden tedavi imkanı sağlar.

 

endikasyonları-smartcure

 

secret-fraksiyonel-radyofrekans-igne-terapisi

SECRET : Fraksiyonel Radyofrekans İğne Terapisi

Yüzdeki elastikiyet kaybı ve yaşlanma ile ortaya çıkan sarkmalarda ameliyatlara mahkûmiyet her geçen gün azalmakta. Araştırmalar bu alanda çok hızlı ve başarılı yeni cihazlarla daha genç görünmek isteyen hastalara yeni imkânlar sunmakta. Ameliyatsız uygulamalar, anestezi ve uzun iyileşme dönemlerine ihtiyaç duyulmaması nedeni ile günlük hayatı da aksatmadığı için özellikle tercih edilmekte. Son dönemde fraksiyonel lazerler, ultherapy gibi metodlara eklenen “ALTIN FREKANS” ile ameliyatsız uygulamalar çok daha iddialı hale geliyor.

Radyofrekans enerjisi aslında tıpta uzun yıllardır ameliyatlarda kanamayı durdurmak için kullanılan ısı enerjisidir. Cihaz üzerindeki 25 tane mikroiğne ile cilt altına verilen ısı sayesinde kollajen harekete geçer ve ince kırışıklıklarda düzelme sağlanır.

Bu işlemde fraksiyonel radyo frekans dediğimiz 25 tane mikro iğne ile cilt altına uygulama boyunca toplam 1000 kez ısı verilir. Bu sayede ciltte gözle görünmeyen yaklaşık 25000 adet mikro kanallar açarak yüz cildinin her sahası taranmış olur.

Uygulama öncesi anestezik kremlerle yapılan 20-30 dakikalık bir ön hazırlık sonrası tüm yüz 1seanslık işlem yaklaşık 45 dakikada tamamlanmaktadır. Uygulama sonrası yapılacak özel uygulamalar ile birkaç saat süren bir kızarıklık dışında hasta günlük hayatına devam edebilmektedir.

Bu uygulama yüzün tek yarısında uygulandığında anında görülen kaş kenarında açılma, yanak bölgesinde yukarı doğru kalkma ve boyun çizgilerinde açılma etkisi karşı tarafla karşılaştırıldığında belirgin hale gelir. Daha sonra 30 dakika içinde ısınan cildin su çekmesi ile geçici ödem oluşmaya başlar. Cilt altında ısı etkisi ile yeniden onarım sistemi devreye girer ve iyileşme süreci başlar. Cildi tazeler, ciltteki porlar sıkılaşır, ince damarlar ısıyla yanarak küçülür ve gözle görülmez olur.

Secret Hangi Alanlarda Kullanılır?

 • Anti-Aging(Lifting,elastikiyet kaybı,kırışıklık tedavisi v.s.)
 • Yara izi tedavileri(Akne izleri,normal izler,keloid)
 • Genişlemiş gözenek tedavisi
 • Pigmente lezyon tedavisi
 • Alopesi(Saç dökülmesi tedavisi)

Önemli Özellikler

 • Yan etki oluşmaz.
 • Tüm yaş gruplarına uygulanabilir.
 • Morarma, kanama oluşmaz.
 • Geri dönüşümlü yüz şekillendirme imkanı sunar.
 • Kök hücre tedavisi PRP ve mezokokteyiller ile birleştirilebilir.
 • Düşük RF enerjisi kullanarak saç gelişimi desteklenebilir.

Avantajlar

 • Pürüzlü cildi ve cilt üzerindeki problemler minimaliz eden bir teknoloji
 • Kısa uygulama süresi
 • Kısa iyileşme süresi
 • Uygulama sonrası hiçbir özel bakım gerektirmemesi

Fraksiyonel Radyofrekans Mikro Altın İğne hakkında bilgi almak için tıklayınız.

Sosyal Medyada Paylaş:

Bunlar da İlginizi Çekebilir

dudak-dolgusu
Dudak Dolgusu

Dudak kadınların yüz bölgesinde oldukça önemlidir. Bunun nedeni ise; çok daha çekici …

Devamını Oku
Mezoterapi
Mezoterapi

Mezoterapi, orta deri tedavisi anlamındadır. En sık yapılan uygulamalardan birisidir.…

Devamını Oku