Ameliyatsız meme büyütme işlemi daha önce bahsedilen yağ enjeksiyonu ile mümkün olabilmektedir. Bunun dışında özellikle internet ortamında birçok yöntem bulunmaktadır ve bu yöntemlerin özellikle sağlık açısından herhangi bir güvencesi bulunmamaktadır. Bu nedenle hem sağlığın riske atılmama hem de para ve zaman kaybı yaşanmaması için bu yöntemler tercih edilmemelidir.

Aquafilling Nedir?

Göğüslerini daha büyük bir forma kavuşturmak isteyen ancak ameliyat olmak istemeyen kadınların baş vurabileceğii, cerrahi girişime göre daha basit ve doğal yollar bulunmaktadır. En etkili ameliyatsız meme büyütme yöntemi Aquafilling yağ enjeksiyonu uygulamasıdır. Aquafilling su bazlı hidrolik bir jeldir.

Aquafilling uygulaması ile yumuşak dokunun hacmi büyümekte ve göğüsler istenilen dolgun görünüme kavuşmaktadır. Lokal anestezi altında uygulanan ve yaklaşık 1 saat süren bir işlemdir. Kişi yağ enjeksiyonunun bitmesinin ardından günlük yaşamına hemen dönebilmektedir. Enjekte edilecek dolgu miktarının belirlenmesinde cerrahın görüşü ve hastanın beklentisi etkili olmakta ve ortak bir karar verilmektedir. Aquafilling ile dolgu yönteminin kalıcılığı 4 ile 8 yıl arasında değişmektedir. 

mem-buyutme

Ankara Ameliyatsız Meme Büyütmenin Avantajları

Aquafilling dolgu uygulaması ameliyat korkusu olan, yara izinden çekinen ve günlük hayatı iyileşme süreci ile kesintiye uğratıp sıkıntı çekmek istemeyen kadınlar için oldukça cezbedici iyi bir çözümdür. 

Ankara ameliyatsız meme büyütme uygulaması herhangi bir kesi işlemi içermemektedir. Sadece enjeksiyona dayanan bir yöntem olduğu için yara izi bırakma riski yoktur. 

Aquafilling meme dokusu ile aynı hisse sahip olduğu için slikon gibi anlaşılma riski de bulunmamaktadır. Göğüslere doğal denilebilecek bir yoldan hacim kazandırma yöntemidir. 

Aquafilling'in önemli avantajlarından biri de aynı bölgeye tekrar tekrar uygulanmasında bir sakınca bulunmaması ve istenildiği zaman takviye yapılabilmesidir. 

Ameliyatsız Meme Büyütme Kimlere Uygulanabilir?

Küçük memelere sahip olan kadınlar Aquafilling ile enjekte yöntemi için en ideal adaylardır. Göğüsleri normal ölçülerde olan kadınlar da göğüslerinde sarkma bulunmadığı takdirde Aquafilling dolgu yönteminden yararlanabilmektedirler.

Sarkmanın ameliyat haricinde bir çözümü olmadığı için Aquafilling dolgu uygulansa bile memeleri dikleştirmek mümkün olmayacaktır. Bu nedenle sarkma problemi yaşayan kadınlar enjeksiyon ile istediklerini görünümü elde edemezler. Önce meme dikleştirme ardından da meme büyütme ameliyatına baş vurmaları gerekmektedir. 

Ameliyatsız Meme Büyütme Fiyatı Ankara 

Ameliyatsız meme büyütme işleminin fiyatı enjekte edilecek dolgu maddesine ve miktarına göre değişiklik göstermektedir. Muayene sonucunda yapılacak işlemin boyutu dikkate alınarak bir fiyat belirlenebilmektedir.

İlgili Makaleler